תגיש לי Secrets

אתמול היא באמת נשברה, ודווקא הוא הגזים. מה כל כך נורא היא עשתה לו? הקשיחות שלו היתה נוראית. בסוף הוא נשבר כי הוא באמת אוהב אותה. יש לציין שאיילה שיתפה אחרים על סער, אבל הוא ממש הסית נגדה, והשתמש ברישעות של גועל ושרה. הקשיחות שלו והמבט הקפוא מפחידים!!!

אני רק יכולה לנחש שזה בגלל שאתה מתקרב לפנסיה ופוחד שלא יהיו פה מספיק צעירים להבטיח את קיומך.

הויכוחים שלי הם לא עם אנשים כמו זוכמיר , או בוא נגיד, לא מעבר להודעה קצרה או משהו כזה, הויכוחים שלי הם יותר עם אלה שחושבים/מרגישים ש"משהו לא בסדר".

חבר כנסת שלא הציע הצעות חוק ואו לא השתתף בדיונים ובועידות יאלץ לפרוש לאחר קדנציה אחת ולהפריש את משכורתו לטובת מפעל ציבורי.

הניתוק מהמשפחה המורחבת הוא קשה מנשוא, ואני בעצמי כמעט נשברתי וחזרתי. מה שהחזיק אותי פה, זה כשראיתי את איכות החינוך שהבנות שלי מקבלות ואת עזרת המדינה בתחום.

" בהתנשאות מגעילה שלא ראיתי כדוגמתה.מה שקרה אחר כך שסער הלך לחדר עצבני בגלל הקטע ונעלב ואיילה באה אליו כדי להתחנף אליו אבל הוא אמר עזבי אותו ,ואמר לה "שש שקט אל תדברי איתי".ומה שהיא אמרה לו היה מתחת לחגורה:"אני לא מהכלבות שלך ואני לא הבולבולון שלך " ועוד כל מיני .בקיצור מפה התחיל הכל...

הדבר היחידי שלא כואב לו הוא סכומי העתק שמוצאים לסיגריות שלו.

 רוב הישראלים שהגרו לקנדה או אוסטרליה לא מרגישים בבית ולכן מתאגדים  בקהילות ישראליתיהודיות שיוצרת התבדלות מקומית.

אקנה

אנחנו סתם מפריעים לכם להפוך את מדינת ישראל למדינה יהודית אמיתית, ולכן עדיף שלא נחיה בארץ.

מסתבר שרוב הישראלים לא מוכנים לשמוע על "מדינה ציונית" בלי זיקה הסיטוריה או תרבותית לאדמה שלה. וראים זאת די בבירור, העובדה היא שמייסדי הציונות הצליחו website להביא הנה את כל גלי העליה, בגלל השיוך לאדמה.

בסך הכול אני צריכה להיות מרוצה. עשיתי את המוטל עליי. חבל שלא הבאתי את המצלמה להוכחה, ואולי טוב שלא לקחתי אותה. ככה הייתי סוגרת לי את כל הדרכים שעשויות לקרב אותי לאיבגי, אם היה יודע שבלשתי גם אחריו.

The worldwide and nation targeted traffic ranks show how well-known a web-site is relative to other web pages. Learn more about Alexa's Info

שאתה משכנע אותי לעזוב כי לא יתנו לרדת מהארץ, סימן שאתה צריך לחזור אחורה,לעשות ש.ב ולתת טיעונים טובים יותר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *